ZOSTAŃ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM I POMÓŻ INNYM

 Święta Bożego Narodzenia to bardzo wyjątkowy i wyczekiwany okres w roku. Sprawmy, że by ten czas był równie wyjątkowy dla osób , które potrzebują pomocy. Kupując prezent sobie lub swoim bliskim, możesz wspierać różne fundacje. 1. Girl Up

Kupując bluzę lub koszulek z napisem "The Future Is Female", która nawiązuje do T-shirtu noszonego przez Alix Dobkin (amerykańską feministkę i wokalistkę folkową) w połowie lat 70. wspierasz fundację, a dochody ze sprzedaży zostaną przekazane na rzecz kampanii Girl Up, mającej na celu promowanie zdrowia, bezpieczeństwa i edukacji wśród dziewczyn mieszkających w krajach rozwijających się. Twarzą całej akcji jest top modelka Cara Delevingne. 
Bluzy kosztują 39,99$ i kupicie je na platformie >represent.com<
2.Spełniamy Marzenia - Mustache x Omenaa Foundation 
Wyjątkowa bluza, która powstała dzięki współpracy Mustache Warsaw, fundacji Omeny Mensah i polskiej marki Aloha From Deer. Na białej bluzie nadrukowano rysunki marzeń dzieci z ośrodka Don Bosco, które później zostały przeniesione na tkaninę, tworząc unikalną bluzę. Całkowity dochód ze sprzedaży produktów zostanie przeznaczony na budowę nowoczesnego ośrodka szkolnego w Don Bosco w Ghanie. Ośrodek ma nie tylko zapewniać dostęp do edukacji ale dawać bezpieczeństwo dla blisko 150 dzieciaków. Całość kolekcji dostępna jest nie tylko na Mustache.pl, ale także będzie na specjalnym stanowisku na targach Mustache Yard Sale (19-20.12 Warszawa PKiN).
babybluecoat@gmail.comPrześlij komentarz
Obsługiwane przez usługę Blogger.