5 KSIĄŻEK IDEALNYCH NA PREZENT ŚWIĄTECZNY#It - Alexa Chung 

Numer jeden na mojej liście to książka Alexy Chung, osobiście jeszcze jej nie przeczytałam, ale z zniecierpliwienie czekam, aż po nią sięgnę. Książka niestety nie została przetłumaczona na język polski, ale dla osób uczących się jest to niezły trening, natomiast dla osób o zaawansowanym poziomie z języka angielskiego nie jest to przeszkoda. # Elementarz Stylu - Kasia Tusk 

Drugą pozycję na mojej liście zajmuje książka Kasi Tusk. "Elementarz stylu" to bestseller w którym autorka łamie stereotypy na temat mody oraz zdradza metody na to, aby zawsze wyglądać z klasą. 

#Love, style, life - Dore Garance

"Love, style, life" to książka, która sama umieściłam w liście prezentów do mikołaja. Garance Dore jest nazywana przez "New York Times" strażniczką stylu. Jak sama mówi, kiedyś moda była dla niej ucieczką od codzienności, dziś jest kluczem do niej. Już nie mogę się doczekać, kiedy ją dostanę. 

#Bądź paryżanką, gdziekolwiek jesteś -  

"Bądź paryżanką, gdziekolwiek jesteś" to książka w  której znajduje się kilka prostych zasad, znajdziesz tam również odpowiedzi na pytania. Jak paryżanki zachowują się na pierwszej randce, na imprezie, w sypialni? Gdzie są ich ulubione zakątki Paryża? Co sądzą na temat dzieci, ślubów i chodzenia na siłownię? Jak to robią, że są postrzegane jako kobiety tajemnicze i zmysłowe?#Świat według Karla - Karl Lagerfeld 


"Świat według Karla"  to zbiór cytatów wyjętych z  wypowiedzi Karla – błyskotliwych, dowcipnych, prowokacyjnych i prowokujących swym filozoficznym wymiarem do myślenia. 

babybluecoat@gmail.com
Prześlij komentarz
Obsługiwane przez usługę Blogger.