HALLOWEEN #STYLIZACJE #INSPIRACJE

Dylemat dotyczący stroju na Halloween? Nie martwcie się postaram się pomóc :) Jeżeli nie lubicie stylizacji w stylu zombie, czy kościotrup, idealną opcją dla Ciebie będzie znana osoba. Zrób to tak jak dziewczyny Disney'a, przebierz się za Katniss Everdeen z Igrzysk Śmierci, czy jak delikatna syrenka Ariel za Black Widow Marvel'a.


A jeżeli nie gustujesz w zwykłych strojach i lubisz pokazywać swoje atuty, to może coś bardziej kontrowersyjnego? Na przykład tak jak Urszula z Małej Syrenki za seksowną Beyonce w czarnych bodach, czy jak Cruella de Mon za intrygującą Lady Gage.


1. Propozycja: Beyonce. 

Wystylizuj się tak jak Urszula z Arielki na seksowną Beyonce, do tego przydadzą Ci się obcisłe czarne body i wysokie szpik. 

Cały zestaw znajdziesz na ZALANDO  moja propozycja nie przekracza ceny 170zł. >body - 95zł<>buty - 75zł<2. Propozycja: Hermiona 

Jeżeli gustujesz w grzecznych i ułożonych dziewczynkach, idealnym przebraniem Halloween'owym będzie strój Hermiony z Harrego Potter'a. 
Stylizacja, którą przygotowałam jest cała z H&M'u, koszt całkowity poniżej 300zł
>koszula - 60zł<>kamizelka - 60zł<>spódnica - 40<>krawat - 40zł<>skarpetki - 40zł<>buty - 50zł<


3 Propozycja: Daphne Blake 

Ostatnia moja propozycja to stylizacja na Daphne Blake, członkini Brygady Detektywów. Strój nie wymaga zbyt wiele, wystarczy fioletowa sukienka i buty oraz zielona apaszka. 
Przygotowane prze zemnie rzeczy pochodzą ze sklepu Elle.pl , całkowity koszt 865zł >sukienka - 300zł<>buty - 565zł<

Dziewczyny, wystylizujcie również swoich chłopaków, tu tutaj kilka propozycji. 


 Johnny Bravo, Jack Sparrow czy Indiana Jones? Co wybieracie?babybluecoat@gmail.com Prześlij komentarz
Obsługiwane przez usługę Blogger.